Інтернет аптека Сіаліс-24

(093) 136-9656

(095) 348-5404

Віагра у Почаєві

від 160 грн
від 260 грн
від 200 грн
від 240 грн
від 140 грн
від 160 грн
від 219 грн

Еректильна дисфункція дуже поширена, особливо серед чоловіків старше 40 років. Через стрес, неправильний спосіб життя, алкоголю, куріння і захворювань сексуальне життя стає неможливою. А це вже призводить до додаткових стресів, падіння самооцінки і серйозних проблем в особистому житті.

Причин до цього недугу безліч, в першу чергу це спадковість і вже наявні діагнози, а також відіграє роль вплив навколишнього світу і образ життя, в мегаполісах зараз дуже погана атмосфера, а пристрасть до паління, алкоголю і шкідливої ​​їжі також може дуже серйозно позначитися. Всі ці фактори призводять до того, що навіть у здорового чоловіка після 30 починають виникати проблеми, якщо терміново не вжити заходів, то вже через 5-10 років буде поставлений діагноз про статевому безсиллі.

Віагра оповита таємницею і багато хто не розуміє в чому її чари, яке дозволяє повернутися до нормального сексуального життя навіть з найстрашнішим для чоловіка діагнозом. Вперше про препарат стало відомо в 1992 році. Одна фармацевтична компанія намагалася вирішити проблеми з серцевими захворюваннями і синтезувала дані ліки. Після вдалих текстів було прийнято рішення провести досліди на добровольцях, не дуже значний ефект у людей змусив відмовитися від розробки в цій сфері, проте таблетки підвищували потенцію настільки, що це було неможливо ігнорувати і чоловіки наполягали на продовженні прийому препарату. Через 6 років адаптації Віагра з'явилася в Америці для всіх бажаючих і нею почали користуватися.

Принцип дії

Хімічно «Віагра» - це речовина силденафіл, інгібітор фосфодіестерази. Це означає, що у нас в організмі є фермент фосфодіестерази, який впливає на кровотік в печеристих тілах статевого члена і в судинах. Якщо цей фермент заблокувати, не давати йому діяти, то цей самий кровотік посилиться.

Так і працює силденафіл: розслаблює гладкі м'язи, судини і підсилює приплив крові до статевого члена. А це вже допомагає підтримувати його в ерегованому стані. «Віагра» не лікує. причину дисфункції, вона просто ліквідує наслідки.

До власне сексуальне бажання дію відношення не має. «Віагра» і інгібітори PDE5 (торгових найменувань багато, просто «Віагра» сама розрекламована і практично стала ім'ям прозивним) допомагають тільки в технічній частині. Але без бажання таблетка може і не спрацювати.

Показання до застосування

«Віагру» призначають чоловікам, яким вже виповнилося 18 років і які страждають еректильною дисфункцією - з якихось причин не можуть вести статеве життя через неготовність статевого члена.

Але взагалі діюча речовина працює для полегшення симптомів легеневої гіпертензії, але для цих випадків його випускають в іншій формі.

ВИАГРА дає можливість багатьом чоловікам з еректильною дисфункцією отримати природну реакцію на сексуальне збудження. Коли чоловік сексуально збуджений, ВИАГРА допомагає поліпшити кровопостачання пеніса, дозволяє йому наповнитися кров'ю в достатній мірі для виникнення ерекції. Після завершення статевого акту ерекція зникає.

Протипоказання

 • Якщо у Вас алергія на силденафіл або будь-який з інгредієнтів, що входять до складу даного препарату.
 • Якщо Ви приймаєте препарати, звані нітратами, так як комбінація цих препаратів з силденафілом може призвести до небезпечного зниження артеріального тиску.
 • Якщо у Вас серйозні проблеми з серцем або печінкою.
 • Якщо Ви недавно перенесли інсульт або інфаркт, або у Вас низький артеріальний тиск.
 • Якщо Ви страждаєте рідкісними спадковими захворюваннями очей (такими як пігментний ретиніт).
 • Якщо Ви коли-небудь втрачали зір у зв'язку з розвитком передньої ішемічної нейропатії зорового нерва, не пов'язаної з артеріїтом.
 • Не слід приймати ВІАГРУ, якщо Ви не страждаєте еректильною дисфункцією.
 • Не слід приймати ВІАГРУ жінкам.
 • ВІАГРУ не слід приймати особам молодше 18 років.
 • Обережність у застосуванні силденафілу необхідна людям, які збираються після прийому управляти різного роду механізмами. Іноді після прийому препарату у людини може виникнути швидко проходить зміна відчуття кольору з переважанням синіх квітів.
 • Особливо обережними потрібно бути людям з важкими захворюваннями серцево-судинної системи (серцевою недостатністю, стенокардією, порушеним мозковим кровообігом). Їм необхідний постійний лікарський контроль. Статевий акт - це серйозна фізичне навантаження для людини з кардіологічними проблемами. Про це слід пам'ятати, якщо мають місце такі симптоми, як болі в серці при фізічеcкой навантаженні і / або в спокої, порушення пам'яті і розумової працездатності, прогресуючі за останні кілька місяців.
 • Силденафіл може взаємодіяти з іншими лікарськими препаратами, які застосовуються для лікування серця. Чоловік, який приймає нітрати в будь-якому вигляді, не повинен приймати силденафіл.

Переваги покупки Віагри в нашому магазині

Наша компанія пропонує великий асортимент препаратів, здатних поліпшити потенцію чоловіків і доставити справжню насолоду від близького контакту з коханою людиною. У нашому інтернет магазині ви можете придбати таблетки Віагри за доступною ціною. Наш інтернет магазин має можливість оперативної доставки таблеток по всій країні. У кожного продукту дженерика є повний опис інструкції по застосуванню. Також гарантуємо анонімність, інформація про клієнта зберігається в умовах конфіденційності.