Інтернет аптека Сіаліс-24

(093) 136-9656

(095) 348-5404

Камагра у Лимані(Донецька обл)

від 200 грн
від 240 грн
від 400 грн

Неврологічні розлади, гормональні порушення, захворювання серцево-судинної системи, операції, діабет, розсіяний склероз, прийом деяких ліків, алкогольне або наркотичне сп'яніння і психологічні проблеми - всі ці причини можуть викликати еректильну дисфункцію (термін «імпотенція», яким її часто називають, в медичному середовищі вже зжив себе). Якщо Ви зіткнулися з проблемою потенції, не варто впадати у відчай і миритися з тим, що секс повинен зникнути з Вашого життя. У будь-якому віці чоловік може мати статевий контакт в задоволення своє і партнерки, для цього важливо підібрати правильне лікування порушень еректильної дисфункції. Одним з найдієвіших засобів, яке може повернути вашу сексуальне життя на колишній рівень, - це препарат «Камагра».

Діючою речовиною препарату Камагра, є силденафіл. Ця речовина так само входить до складу препарату віагра, для лікування еректильної дисфункції чоловічого організму.

Принцип дії

Kamagra - медикаментозний засіб, що використовується для терапії неможливості досягнення і підтримки гарної ерекції, а також швидкого настання еякуляції у чоловіків різних вікових груп. Ліки випускається у формі таблеток блакитного кольору, покритих гладкою оболонкою. Камагра надає комплексну дію, одночасно посилюючи ерекцію і подовжуючи тривалість статевих зносин. До складу таблеток входять два основних компоненти: силденафіл і дапоксетін. Kamagra доступна в багатьох великих аптеках України. Ціна залежить від дозування, виробника та країни походження ліки.

Основу таблеток Камагра представляє силденафіл і дапоксетін, широко застосовуються для терапії недостатній ерекції і дострокового сім'явиверження. В результаті впливу силденафілу спостерігається релаксація м'яких тканин кавернозного тіла статевого члена і посилення активності кровообігу в промежині. Ліки активізується виключно за наявності природного стимуляції. Силденафіл особливо показаний для лікування імпотенції, викликаної патологією кровоносних судин. Дія Дапоксетін обумовлюється блокуванням серотоніну (гормону «щастя») в головний мозок чоловіка, що ускладнює наступ оргазму. Гальмування еякуляції дозволяє подовжити тривалість статевих зносин мінімум в три рази. Ефект зберігається до 6 годин.

У добу достатньо однієї таблетки, щоб розпоряджатися своєю чоловічою силою з максимальним задоволенням для себе і партнерки. Дозу можна збільшувати до 100 мг при необхідності і переносимості складових речовин.

Препарат представлений у формі таблеток, а також гелю. Камагра гель підійде в тому випадку, якщо Ви будете приймати без можливості запити водою. Гелева форма препарату не тільки практична, але швидкодіюча. Так, як і при прийомі таблеток, ефективність гелю помітна вже протягом першої години після вживання.

Камагра застосовують всередину, запиваючи достатньою кількістю рідини імовірно за 60 хвилин до статевих зносин. Стандартна доза становить 100/60 мг силденафілу і Дапоксетін. Мимовільно збільшувати дозу не рекомендується. На відміну від деяких аналогів, Камагра сумісна з незначною кількістю алкоголю.

Показання до застосування

Препарат Камагра призначений для лікування порушень ерекції, що визначаються як нездатність досягти та підтримати ерекцію статевого члена, необхідну для успішного статевого акту. Для ефективної дії Камагра Желе необхідне сексуальне збудження.

Засіб призначений для відновлення еректильної функції і збільшення тривалості ерекції. Як інгібітор фосфодіестерази п'ятого типу, Камагра розширює судини в чоловічому статевому органі. В результаті цього приплив крові стимулюється самим природним чином і настає тривала ерекція, яка може тривати кілька годин.

Протипоказання

Камагра протипоказана при деформації пеніса; лейкозі; загостренні захворювань шлунково-кишкового тракту, виразці шлунка і кишечника; важких захворюваннях серцево-судинної системи; підвищеної чутливості до силденафілу цитрату та інших компонентів препарату; одночасному прийомі з препаратами нітратів; поєднанні з препаратами-аналогами для лікування еректильної дисфункції; цирозі печінки, тяжкій нирковій недостатності; жінкам, дітям і підліткам, які не досягли повноліття.

Для діагностики порушень ерекції, визначення можливих причин захворювання та призначення адекватного лікування необхідно ретельно вивчити історію хвороби пацієнта та провести ретельне медичне обстеження.

Препарати, призначені для усунення порушень ерекції, з обережністю використовують у хворих з анатомічною деформацією статевого члена і в осіб із захворюваннями, що призводять до розвитку пріапізму.

Одночасний прийом Камагра з іншими лікарськими засобами може вплинути на ефективність дії препарату.

Переваги покупки препарату в нашому інтернет-магазині

Ціна препарату Камагра в нашій інтернет-аптеці мінімальна. Ми несемо відповідальність за якість продукції, а також гарантуємо своєчасну доставку в будь-який регіон країни. Перед покупкою, Ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями, щоб зробити правильний вибір з максимальною користю для чоловічої сили. Дженерик Камагра стане Вашим найулюбленішим препаратом, здатним повністю усунути проблеми з потенцією і подарувати неймовірні відчуття під час сексу.