Інтернет аптека Сіаліс-24

(093) 136-9656

(095) 348-5404

Дапоксетин 30 у Краковці

Sunrise Remedies
Пігулок Ціна За шт
X 5 шт 280.00 грн 56.00 грн
X 10 шт 400.00 грн 40.00 грн
X 20 шт 780.00 грн 39.00 грн
X 30 шт 1,140.00 грн 38.00 грн
X 50 шт 1,800.00 грн 36.00 грн
X 100 шт 3,400.00 грн 34.00 грн

Медикаментозні засоби для продовження статевого акту отримали широке поширення ще кілька десятиліть тому, однак, з тих пір фармакологія зробила суттєвий крок уперед, удосконаливши як склади, так і механізм дії. На сьогоднішній день одним з відомих засобів для продовження статевого акту і посилення потенції є Дапоксетин. Серед різноманіття дозувань, пропонованих виробником, особливо виділяється форма випуску по 30 міліграм, яка вважається однією з найбільш зручних.

 

Опис препарату

Даний препарат є засобом для продовження статевого акту за рахунок зміни нейронних реакцій, відповідно, для уповільнення еякуляції. З цим і пов'язана область його застосування. Дапоксетин не впливає безпосередньо на силу або тривалість потенції, на її присутність і на збудливість в принципі.

Зручна форма випуску у невеликих таблетках дозволяє використовувати препарат в будь-який час і в будь-якому зручному місці. 30 міліграм – мінімальна доза, яка може бути при необхідності збільшена. При цьому саме така кількість діючої речовини рекомендовано тим, хто вперше бере даний засіб або ж добре реагує саме на невеликі дози препарату. Таке дозування хороша тим, що немає необхідності ділити таблетку.

Засіб не має яскраво вираженого запаху або смаку, він відрізняється швидкою усмоктуваністю, що обумовлює активну дію навіть за невеликий проміжок часу. Однойменна  діюча речовина відрізняється від аналогічних сполук тим, що не притупляє чутливість статевих органів.

 

Спосіб застосування

Дія однієї дози препарату триває від 5 до 6 годин, що слід враховувати. При цьому стандартна рекомендація по прийому препарату – за 1 годину до планованого статевого акту. За цей час діюча речовина повністю всмоктується і починає активно діяти. Однак необхідно стежити за індивідуальною реакцією: якщо ефект не помітний через 1 годину, у наступний раз потрібно збільшити інтервал до 1,5 і навіть двох годин.

Можливо і самостійна зміна дозування. Якщо 30 міліграм не подіяли, можна спробувати прийом 60 міліграм, при цьому максимальна величина одноразової дози має становити не більше 90 мг. У той же час не рекомендується поєднувати вживання їжі та алкоголю з прийомом даного засобу.

 

Протипоказання

З обережністю даний препарат слід приймати чоловікам, у яких виявлені захворювання печінки, нирок і серця. Також даний препарат вступає у реакції з деякими антибіотиками та іншими лікарськими засобами, що впливають на нервову систему. Тому їх одночасний прийом не рекомендований. Протипоказанням до використання Дапоксетин буде і непереносимість лактози. Слід виключити прийом кошти в тому випадку, якщо є гостра чутливість до того чи іншого компонента таблеток, в тому числі, до допоміжних і сполучною речовин.