Інтернет аптека Сіаліс-24

(093) 136-9656

(095) 348-5404

Сіаліс (Тадалафіл) у Іваничах (Волинська обл.)

від 160 грн
від 160 грн
від 200 грн
від 200 грн
від 280 грн
від 420 грн
від 320 грн
від 180 грн

Пігулки для поліпшення потенції і пролонгації статевого акту Сіаліс є унікальним препаратом, дія якого націлена на усунення проблем ерекції і передчасної еякуляції. Пігулки довели свою ефективність, безліч чоловіків різного віку успішно їх застосовують. Препарат Сіаліс, також відомий як Тадалафіл, з дапоксетином має потужну і безвідмовну дію, що дозволяє успішно боротися з еректильною дисфункцією, спровокованою різними чинниками (захворювання, хронічні стреси, перевтома).

Сіаліс у різному дозуванні сприяє розслабленню судин, стабілізації кровообігу, збільшує приплив крові до чоловічого статевого органу і викликає тривалу ерекцію. Після вживання препарату чоловік відчуває природне сексуальне збудження, отримує стійку ерекцію, яка тримається упродовж усього статевого акту, а в завершення отримує найпотужніший оргазм. Після вживання однієї пігулки можливі неодноразові статеві акти завдяки тривалості дії.

Принцип дії препарату для потенції Сіаліс

Пролонгатор випускається індійською фармацевтичною компанією в пігулках коричневого кольору. Ключовими компонентами виступають тадалафіл і дапоксетин.

Тадалафіл націлений на стимуляцію ерекції завдяки дії на природні механізми в організмі, він підвищує рівень оксиду азоту, розслабляє судини і стимулює наповнення статевого органу кров'ю. Завдяки дапоксетину зупиняється передчасна еякуляція, відбувається це внаслідок блокування рецепторів, відповідальних за викид окситоцину. В результаті препарат викликає найпотужнішу ерекцію, яка підтримується протягом доби, а також уповільнює настання оргазму і пролонгує статевий акт.

Ефект від вживання препарату настає через 40 хвилин. Необхідною умовою для успішної дії препарату є статевий потяг до об'єкту пристрасті. Вживати пігулку рекомендується за годину-півтори до планованого сексуального контакту, пігулку треба проковтнути повністю і не запивати рідиною. Максимальна добова доза складає 80 мг діючої речовини, при першому прийомі рекомендується використати половину пігулки.

Показаний прийом препарату чоловікам, у яких спостерігається еректильна дисфункція і неконтрольована еякуляція відразу після початку статевого акту. Пігулки можна приймати при порушеннях різного походження, незалежно від причин, що викликали дисфункцію. Висока результативність при прийомі препарату відзначається на різних стадіях імпотенції.

Показання до застосування

Пігулки в різному дозуванні для поліпшення ерекції і продовження часу сексуального акту рекомендовані у випадках:

 • регулярні стреси і перевтома на роботі;
 • перші ознаки еректильної дисфункції;
 • отримання додаткової упевненості у власній силі;
 • перестраховка перед важливим побаченням;
 • отримання нових сексуальних відчуттів і посилення ерекції;
 • лікування чоловічого безсилля - дозування призначається лікарем;
 • елемент комплексної терапії серцево-судинних порушень.

Дозування 2,5 мг вважається мінімальними, пігулки можна приймати по одній або декілька залежно від міри складності патології. Також пропонується дозування 5 мг. Пігулку слід проковтнути, запиваючи невеликою кількістю рідини. Препарат швидко всмоктується в кров, дія починається за годину, а пік ефективності спостерігається через 2 години після вживання. Перевагами препарату є той факт, що на його результативність не впливає вживання їжі або алкогольних напоїв.

Протипоказання

Не рекомендований прийом медпрепарату наступним особам:

 • чоловіки до 18 років;
 • індивідуальна непереносимість тадалафілу і дапоксетину;
 • гормональні порушення в організмі;
 • захворювання печінки, нирок, сердечної системи;
 • вживання антидепресантів і седативних препаратів;
 • прийом нітратів;
 • небажане вживання чоловіками після 70 років.

Препарат у більшості випадків добре переноситься і не завдає шкоди чоловічому організму. Медикамент не викликає звикання навіть при багатократному прийомі, а негативні наслідки виникають надзвичайно рідко. Препарат відрізняється накопичувальною дією, тобто при тривалому застосуванні спостерігається самостійний контроль ерекції і настання оргазму.

Сіаліс практично не має побічних ефектів. Але в деяких випадках можуть з'являтися головні болі, понижений тиск, травні розлади і болі в спині. Після закінчення дії неприємні відчуття повністю зникають. Приймати слід не більше за одну пігулку в добу, щоб запобігти передозуванню і серйозним наслідкам для організму.

Придбання в інтернет-магазині за доступною ціною

Пігулки пропонуються в інтернет-аптеці у блістерах, придбати можна будь-яка кількість блістерів залежно від необхідності. Клієнти можуть замовити препарат за доступною вартістю з доставкою у будь-які міста службою транспортування. Для замовників забезпечується конфіденційність даних, замовлення доставляються в непрозорих упаковках. Також можлива міжнародна доставка.

Придбавати препарат слід тільки після консультації з доктором, який врахує можливі протипоказання і призначить оптимальне дозування препарату.