Інтернет аптека Сіаліс-24

(093) 136-9656

(095) 348-5404

Левітра 10 у Бердичеві

Centurion Laboratories
Пігулок Ціна За шт
X 5 шт 200.00 грн 40.00 грн
X 10 шт 280.00 грн 28.00 грн
X 20 шт 540.00 грн 27.00 грн
X 30 шт 780.00 грн 26.00 грн
X 50 шт 1,200.00 грн 24.00 грн
X 100 шт 2,200.00 грн 22.00 грн

Левітра – унікальний препарат, який допомагає чоловікам знову відчувати себе впевнено під час сексуальних контактів. Еректильна дисфункція – досить поширена проблема, причому вік, в якому чоловіки стикаються з нею, буває досить раннім. Щоб прибрати комплекси, не зруйнувати відносини у сім'ї та не впасти в депресію, діяти потрібно негайно. Таблетки Левітра якраз допомагають побороти неспроможність в ліжку, отримати потужну ерекцію, без якої інтимні стосунки були б неможливі.

Склад препарату

Головною діючою речовиною Левітри є варденафіл, який розслаблює гладку мускулатуру пеніса та викликає прилив крові до статевого члена. Завдяки цьому ерекція настає в найкоротший термін, а її тривалості вистачає для здійснення 3-4 сексуальних контактів. Таблетки Левітра 10 мг є відносно «легкими», тому вони можуть використовуватися тільки для поліпшення ерекції. Якщо ж потрібно додатково лікувати простатит, імпотенцію та інші проблеми, рекомендується приймати по 2 таблетки на добу. Але перевищувати цю добову норму вкрай не рекомендується.

Спосіб застосування

Приймати Левітру можна, незалежно від вживання жирної їжі. Потрібно запивати таблетки великою кількістю води за 35-40 хвилин до передбачуваної інтимної близькості. Якщо ж у вас є можливість випити таблетку тільки заздалегідь, можете прийняти засіб за 2-3 години до сексу, оскільки ефект препарату триває протягом найближчих 6 годин. Важливо враховувати, що сама Левітра не є збудником – препарат тільки допомагає вирішити фізіологічні сексуальні проблеми. Тому якщо ви взагалі не маєте сексуального потягу до партнерки, засіб може не дати бажаного ефекту. Крім цього, для отримання максимального результату після прийому таблетки потрібно присвятити кілька хвилин попереднім пестощам, щоб забезпечити необхідну сексуальну тягу до партнерці.

Перелік протипоказань

Чоловіки, які страждають від печінкової недостатності, повинні заздалегідь проконсультуватися з лікарем з метою підібрати безпечну дозу Левітра, але у випадку з 10 мг варденафілу зазвичай прийом повністю безпечний. Юним та віковим пацієнтам до 18 та від 65 років бажано відмовитися від прийому препарату. При нирковій недостатності засіб дозволено приймати, оскільки варденафіл не дає негативного впливу на роботу цього органу.

Варто врахувати, що спільний прийом Левітри з нітратами та інгібіторами протеаз ВІЛ строго протипоказаний.

Побічні дії

Результати проведених клінічних випробувань показують, що разові передозування варденафілу не дають виражених симптомів порушення роботи організму. Якщо ж тривалий час (більше 4 тижнів) приймати Левітру з перевищенням добової дози, то можуть з'явитися болі в спині, зниження тиску та запаморочення.

Якщо у вас є проблеми з ерекцією, можете купити таблетки Левітра в нашому інтернет-магазині Cialis-24.com за вигідними цінами. Доставка на будинок дозволить вам уникнути сорому, при цьому ви можете бути впевнені в якості та оригінальності препарату, адже ми маємо всі необхідні сертифікати на пропоновану продукцію.