Інтернет аптека Сіаліс-24

(093) 136-9656

(095) 348-5404

Сіаліс 10 Поліське (Рівненська обл.)

Sunrise Remedies
Пігулок Ціна За шт
X 5 шт 200.00 грн 40.00 грн
X 10 шт 320.00 грн 32.00 грн
X 20 шт 620.00 грн 31.00 грн
X 30 шт 900.00 грн 30.00 грн
X 50 шт 1,400.00 грн 28.00 грн
X 100 шт 2,600.00 грн 26.00 грн

Проблеми сексуального характеру є актуальними не лише для чоловічої частини населення, але і для жінок. При зниженні статевого потягу, жінка втрачає можливість насолоджуватися інтимною близькістю повною мірою. Допомогти впоратися з цією проблемою може жіночий Сіаліс 10 мг, що чинить стимулюючу дію на жіноче лібідо.

Механізм дії жіночого збудника Сіаліс 10 мг

Діючим компонентом лікарського засобу є Тадалафіл, інгібітор ФДЕ 5. Цей засіб був розроблений для лікування статевої дисфункції у жінок. Лікарський ефект досягається завдяки розслабленню судин і гладкої мускулатури.

Завдяки цьому спостерігається збільшення припливу крові до органів репродуктивної системи. На створення цього засобу, виробників надихнула фізіологія жіночого організму. В період менопаузи більшість жінок відчувають дефіцит естрогену, внаслідок чого знижується гострота сексуальних відчуттів і кількість природної змазки, що виробляється у жіночих статевих органах. Жіночий Сіаліс вирішує ці проблеми шляхом багатогранної дії на організм жінки.

Всього одна пігулка дозволяє досягти наступного ефекту, що зберігається більше 30 годин:

  • підвищити чутливість;
  • поліпшити вироблення природної змазки, що виділяється під час сексу;
  • збільшити тонус стінок піхви.

Показання до застосування

Головним і єдиним показанням для використання жіночого Сіалісу 10 мг є зниження сексуальної функції у жінок різного віку.

Щоб отримати очікуваний результат, перед початком прийому препарата, жінці рекомендовано ознайомитися з анотацією до препарату. Рекомендоване дозування складає 10 мг. Максимальна добова доза - 20 мг. Залежно від порогу чутливості і сприйнятливості жіночого організму, кількість засобу можна зменшити до 5 мг. Не слід вживати медикамент частіше за один раз в добу. Це дозволить уникнути небажаних побічних реакцій.

Для посилення гостроти статевого потягу, необхідно прийняти рекомендоване дозування засобу за 15- 20 хвилин до передбачуваної інтимної близькості. Тривалість терапевтичного ефекту жіночого Сіалісу досягає 30 годин.

Протипоказання

Препарат чинить м'яку дію на жіночий організм, проте його прийом буває не завжди доречний. Популярний Сіаліс для жінок не рекомендовано вживати при таких станах:

  • Індивідуальна непереносимість активного компонента;
  • В період виношування дитини і годування грудьми;
  • Під час вживання алкогольних напоїв;
  • При злоякісному ураженні органів кровотворення;
  • При масивній крововтраті;
  • В комбінації з лікарськими препаратами, що містять донатори оксиду азоту і органічні нітрати.

У усіх інших випадках жіночий Сіаліс 10 мг несе за собою позитивний ефект.

Придбання в інтернет-магазині за вигідною ціною

В інтернет-аптеці ви можете придбати пігулки жіночої Сіаліс 10 мг за оптимальною ціною в Україні. Можлива доставка по всій Україні. При виникненні необхідності Сіаліс для жінок купити можна за доступною ціною. Використовуючи препарат, кожна жінка зможе відчути нову якість сексуального життя.