Інтернет аптека Сіаліс-24

(093) 136-9656

(095) 348-5404

Віагра 25 у Градизьку

Centurion Laboratories
Пігулок Ціна За шт
X 5 шт 140.00 грн 28.00 грн
X 10 шт 220.00 грн 22.00 грн
X 20 шт 420.00 грн 21.00 грн
X 30 шт 600.00 грн 20.00 грн
X 50 шт 900.00 грн 18.00 грн
X 100 шт 1,600.00 грн 16.00 грн

Пігулки Віагра 25 мг виготовляються на основі Силденафілу як основної діючої речовини. Дане дозування мінімальне, рекомендується для першого вживання при виявленні ознак імпотенції. Силденафіл відповідає за підвищення потенції. Препарат випускається в пігулках для вживання внутрішньо. Активний компонент стимулює функціонування статевої системи.

Механізм дії препарату для потенції Віагра 25 мг

Препарат Віагра 25 мг - пігулки для потенції чоловіків. Силденафіл викликає сильний прилив крові до запалих тіл статевого члена, що стає причиною стабільної і стійкої ерекції. Дія препарату можлива у разі сильного сексуального збудження чоловіка. Також після першої еякуляції можливе швидке відновлення функціональності статевого члена та повторний статевий акт.

Важливо пам'ятати, що препарат не зможе усунути імпотенцію повністю. Він лише на деякий час збільшує прилив крові до статевих органів. У разі неефективності прийому препарату і інших інгібіторів групи ФДЕ- 5 необхідно використати інші лікарські засоби.

Засіб Віагра 25 мг приймається за 1 годину до статевого акту, запиваючи звичайною водою. Час дії препарату 5-6 годин. Для тривалого ефекту бажано не приймати їжу під час прийому медикаменту. Можна поєднувати засіб з пігулками для продовження статевого акту - Дапоксетин.

Показання до застосування

Віагра 25 мг приймається при наступних станах:

  • порушення ерекції;
  • легенева гіпертензія;
  • слабка потенція.

Основною перевагою препарату є зміцнення стосунків в парі, оскільки статеве життя є запорукою нормального сімейного життя. Істотними перевагами Віагри перед безліччю присутніх на ринку аналогів виступають:

  • позитивний ефект від прийому практично для усіх без виключення чоловіків;
  • посилюється прилив крові до члена, що робить секс якісним і довгим, посилить відчуття;
  • повторна ерекція після еякуляції відбувається у декілька разів швидше, ніж за відсутності дії Віагри.

Протипоказання

Протипоказання Віагра 25 мг такі ж, як для усіх пігулок на основі Силденафілу. Препарат не можна приймати з алкоголем, оскільки це може викликати посилення побічних ефектів. Не можна приймати пігулки для ерекції до досягнення повноліття. Слід також з обережністю приймати ліки літнім людям. Не можна приймати засіб з іншими пігулками від еректильної дисфункції.

Перш ніж приймати препарат, слід детально ознайомитись з повною інструкцією або проконсультуватись у лікаря. Побічні дії: головний біль, запаморочення, нудота, закладеність носа, сонливість, сухість.

Придбання в інтернет-магазині за вигідною ціною

Віагра 25 мг пропонується за доступною ціною на сайті в інтернет магазині. Гарантується висока якість продукції, а також своєчасна доставка у будь-яке місто України. Перед купівлею, Ви можете проконсультуватися з фахівцями, щоб зробити правильний вибір з максимальною користю для чоловічої сили. ВІагра 25 мг стане Вашим найулюбленішим препаратом, здатним повністю усунути проблеми з потенцією і подарувати неймовірні відчуття під час сексу.