Інтернет аптека Сіаліс-24

(093) 136-9656

(095) 348-5404

Камагра Супер в Авдіївці

Ajanta
Пігулок Ціна За шт
X 4 шт 400.00 грн 100.00 грн
X 8 шт 780.00 грн 97.50 грн
X 12 шт 1,140.00 грн 95.00 грн
X 20 шт 1,800.00 грн 90.00 грн

Ще зовсім недавно ви мали стійку та тривалу ерекцію, статеві акти мали достатню тривалість, а збудження приходило практично миттєво, але з часом всі ці здібності пропали? Якщо ви зіткнулися з цими проблемами, діяти потрібно негайно. Щоб усунути складнощі у ліжку, кожен чоловік може купити таблетки Камагра Супер. Даний препарат допоможе відновити здорову ерекцію та подарувати нові відчуття від занять сексом. Все, що від вас потрібно – прийняти препарат та мати сексуальну тягу до своєї партнерки, а інше за вас зробить препарат. Але варто врахувати, що таблетки Камагра Супер не стимулюють ерекцію самі по собі – для цього необхідно, щоб ви психологічно бажали близькості з партнеркою.

Переваги препарату

Таблетки Камагра мають ряд переваг:

  • Для прийняття збудника потрібно просто запити таблетку склянкою води. Активна діюча речовина силденафіл миттєво всмоктується в кров, що сприяє швидкому настанню дії препарату.
  • Ефект не змусить себе довго чекати – всього 35-40 хвилин, і після попередніх ласок вас чекає незабутня та пристрасна ніч кохання.
  • Дія Камагри зберігається протягом декількох годин, тому вам вдасться кілька разів повторити інтимну близькість з партнеркою.
  • Дія засобу не залежить від прийому їжі або алкоголю.
  • Препарат ефективний для чоловіків будь-якого віку та ваги, що дозволяє усунути фізичну складову еректильної дисфункції.
  • Вигідна ціна: вартість таблеток Камагра доступна для всіх чоловіків, які мають проблеми в ліжку.

Дія препарату

Таблетки Камагра Супер комплексно впливають на чоловічий організм. Активна діюча речовина силденафіл проникає в кров, підвищуючи рівень чоловічого гормону, завдяки чому настає сильне збудження, кров наповнює запалі тіла пеніса, що сприяє збільшенню статевого члена. Після прийому таблетки забезпечується стійка та тривала ерекція, яка подарує незабутню ніч кохання обом партнерам. При цьому силденафіл подовжує статевий акт та запобігає передчасну еякуляцію.

Як приймати препарат

Для забезпечення належного ефекту необхідно приймати Камагра Супер за 40 хвилин до передбачуваної сексуальної близькості. Стандартна разова доза становить 50 мг, а добова норма для здорового чоловіка – 100 мг. У разі передозування у чоловіка можуть спостерігатися побічні дії: закладеність носу, напад мігрені, нудота, діарея, запаморочення.

Протипоказання

Прийом препарату Камагра Супер протипоказаний в наступних випадках:

  • ішемічна нейропатія;
  • стенокардія;
  • важкі захворювання печінки та нирок;
  • одночасний прийом медикаментів з групи нітратів та нітритів.

Купити таблетки Камагра Супер можна в нашому інтернет-магазині Cialis-24.com. Ми пропонуємо тільки оригінальні препарати для підвищення потенції, гарантуючи клієнтам вигідні ціни та оперативність доставки по всій Україні.