Інтернет аптека Сіаліс-24

(093) 136-9656

(095) 348-5404

Дапоксетин Калинівка (Вітовський р-н., Миколаївська обл.)

від 280 грн
від 320 грн
від 400 грн

Препарат Дапоксетин був створений в Німеччині, а виробляється в Індії. Він відноситься до групи препаратів, аналогічних оригіналам, основною діючою речовиною виступає дапоксетин. Випускається препарат у формі пігулок, кожна по 60 мг. Пігулки нешкідливі, легко сприймаються організмом, не викликають звикання навіть при довготерміновому застосуванні. Для досягнення бажаного ефекту досить одного прийому, тривале застосування препарату сприяє закріпленню і поліпшенню досягнутого ефекту. Сам по собі дапоксетин еректальну дисфункцію не коригує, він призначений виключно для вирішення проблеми раннього сім'явиверження.

Принцип дії препарату для потенції Дапоксетин

Дапоксетин - регулятор потенції, дія якого спрямована на відтягування дострокового отримання оргазму під час статевого акту. До складу препарату входить активна речовина дапоксетин, що є селективним інгібітором зворотного захвату одного з основних нейромедіаторів серотоніну. Лікарський засіб направляє дію на головний мозок, вибірково поглинаючи серотонін, що затримує виверження.

Пігулки використовуються для терапії передчасного виверження у представників сильної статі, що знаходяться у зрілому віці. Згідно з клінічними дослідженнями, застосування засобу збільшує тривалість статевого акту мінімум в три рази. Дія препарату спостерігається в подальші 2-3 години після перорального вживання. Перед наступним статевим актом необхідно прийняти Дапоксетин, але спочатку необхідно проконсультуватися у лікаря.

Дапоксетин можна придбати в аптеці або через інтернет-ресурс з доставкою під двері. Існує два види препарату з ідентичним складом, проте вони відрізняються вартістю: традиційний дапоксетин і дженерик, який коштує дешевше через відсутність патентного захисту. Такий засіб доступний для замовлення тільки в інтернет-аптеках або спеціалізованих магазинах.

Слід враховувати рекомендації по вживанню препарату. Дозування, тривалість і кратність застосування визначає лікар в індивідуальному порядку, детально вивчивши клінічну картину і стан здоров'я пацієнта. Пігулки треба вживати перорально, запиваючи достатньою кількістю рідини. Впродовж 24 годин дозволений тільки одноразовий прийом в дозуванні 60 мг. Не рекомендовано використовувати одночасно з алкогольними напоями.

Показання до застосування

Препарат призначають для лікування передчасної еякуляції у чоловіків. Проблема раннього виверження відома кожному другому чоловікові. Ця проблема не настільки страшна і нерозв'язна, як може здатися на перший погляд. Часто проблеми такого плану проходять з віком. Якщо з часом проблема поступово посилюється, то реальне рішення існує. Допомогу чоловікам у боротьбі з передчасною еякуляцією надасть дапоксетин.

Дапоксетин має масу переваг, завдяки чому має попит серед чоловіків різних вікових категорій:

 • ефективно стримує оргазм;
 • нормалізує статевий акт, збільшуючи його тривалість в 3-4 рази;
 • може використовуватися спільно з пігулками, що підвищують потенцію;
 • доступний у будь-якій стаціонарній або інтернет-аптеці. Можна замовити з доставкою додому, що зручно при непередбачених обставинах;
 • відпускається без рецепту;
 • не шкодить здоров'ю, має мінімум побічних ефектів;
 • позитивні відгуки від лікарів.

Протипоказання

Дапоксетин має деякі протипоказання:

 • індивідуальна гіперчутливість до інгредієнтів, що входять до складу пігулок;
 • цироз печінки в гострій формі;
 • серцево-судинні патології;
 • одночасний прийом засобу з препаратами проти депресії, шизофренії, безсоння. Несумісний із звіробоєм (травою), трамадолом, триптофаном, а також пігулками проти мігрені.

Протягом тижня після прийому препарату заборонено лікування протигрибковими препаратами, нефазодоном, пігулками проти інфекції ВІЛ. Дапоксетин призначають з особливою обережністю пацієнтам з психічними розладами, неврологічними відхиленнями, поганою здатністю крові до згущення, а також пацієнтам зі зниженим тиском.

Придбання в інтернет-магазині за доступною ціною

Препарат з'явився в Україні не дуже давно, але вже встиг добре себе зарекомендувати і заслужити популярність серед чоловіків різного віку, які відчувають себе недостатньо впевненими у сексі з жінкою. Завдяки цьому препарату чоловік зможе контролювати еякуляцію, отримати упевненість в чоловічій силі, позбавитися від нервозності. Тобто продовжити задоволення від фізичної близькості, задовольнити партнерку і змінити якість статевого життя в кращу сторону. Якщо ви замислюєтеся купити Дапоксетин, диво незабутнього сексу однозначно гарантоване.

Інтернет−аптека пропонує препарат чоловікам для вирішення проблеми ранньої еякуляції. Ви зможете продовжити статевий акт безпечним для здоров'я способом. Ефект проявляється протягом півгодини і зберігається до декількох годин. Поліпшіть якість інтимного життя і відчуйте знову радість повноцінного сексу!