Інтернет аптека Сіаліс-24

(093) 136-9656

(095) 348-5404

Левітра (Варденафіл) у Чинадійовому

від 200 грн
від 240 грн
від 320 грн
від 320 грн

Пігулки Левітра - це поширений потужний препарат для лікування еректильної дисфункції на різних стадіях розвитку. Пігулки можна приймати чоловікам з вираженими проблемами з потенцією або з тимчасовими погіршеннями здоров'я, викликаними втомою або нервовим перенапруженням.

Принцип дії препарату для потенції Левітра

Препарат є сучасним стимулятором, розробленим досвідченими фахівцями відповідно до індивідуальних особливостей чоловічого організму. Основним діючим компонентом виступає варденафіл (5, 10 і 20 мг в одній пігулці відповідно). Саме ця речовина впливає на ділянки кори головного мозку, які посилюють кровообіг у статевих органах і призводять до досягнення повноцінної ерекції.

Зверніть увагу, що ерекція наступає тільки при природній сексуальній стимуляції ерогенних зон і статевому збудженні, тобто в спокійному стані вона не виникне.

До основних переваг нової формули можна віднести наступні:

  1. Зручність застосування. Ви можете випити пігулку у будь-який час доби, незалежно від їжі. Практика показує, що поєднання Левітри з невеликою кількістю неміцних алкогольних напоїв практично не робить впливу на ефективність.
  2. Засіб починає діяти вже через 15 хвилин, при цьому навіть з сильними порушеннями еректильної функції (наприклад, при цукровому діабеті) вдається досягнути нормальної і тривалої ерекції.
  3. Завдяки ретельно збалансованому складу препарат не викликає побічних ефектів, тобто здоровому чоловікові можна без побоювання приймати цей препарат у вказаних дозуваннях. Крім того, стимулятор має невелику кількість протипоказань в порівнянні з іншими медикаментами аналогічної дії.
  4. Левітру можна придбати за доступною вартістю як у звичайних аптеках, так і в режимі онлайн. Також можна заощадити і купити дженерик препарату, який має аналогічно сильний ефект, як оригінальний медикамент.

Таким чином, Левітра є сучасним препаратом для поліпшення потенції з унікальною формулою, яка дозволяє досягти стійкої і тривалої ерекції навіть в найскладніших випадках. Зверніть увагу, що розробники стимулятора постійно стежать за новітніми досягненнями фармакології, тому, цілком можливо, скоро з'явиться нова формула цього засобу, яка повністю виключить можливі побічні ефекти, стане ще досконалішою і безпечнішою. Сьогодні Левітру можна придбати у звичайних аптеках або в спеціалізованих інтернет-аптеках, які мають відповідні сертифікати на свою продукцію.

Показання до застосування

Левітра належить до речовин, що використовуються з метою лікування порушень ерекції. Препарат поновлює засмучену еректильну функцію і гарантує звичайний відгук в статеву стимуляцію. Показаннями до застосування є лікування еректильної дисфункції, неспроможності досягти або підтримувати ерекцію, необхідну для здійснення нормального статевого акту.

Застосування засобу допомагає при статевому акті досягти і зберегти необхідну ерекцію. Допустиме збільшення дози до 20 мг або скорочення до 5 мг. Максимальна порція - 20 мг, не більше одного разу в день, дозування та регулярність прийому необхідно погоджувати з лікарем.

Протипоказання

Препарат має деякі протипоказання до прийому:

  • індивідуальна підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату;
  • одночасне вживання нітратів або препаратів, які є донаторами оксиду азоту;
  • одночасне застосування варденафілу з інгібіторами ВІЛ протеаз, такими як індинавір і ритонавір, оскільки вони є потенційними інгібіторами СYРЗА4;
  • лікарські препарати для лікування еректильної дисфункції не слід застосовувати у чоловіків, яким не показана сексуальна активність (пацієнти з супутніми серцево-судинними захворюваннями, такими як нестабільна стенокардія або гостра сердечна недостатність.

Препарат переноситься добре, побічні ефекти легкі чи помірні та мають транзиторний характер.

Придбання в інтернет-магазині за доступною ціною

Препарат з'явився в Україні не дуже давно, але вже встиг відмінно себе зарекомендувати і заслужити популярність серед чоловіків різного віку, які відчувають себе недостатньо впевненими протягом статевого акту. Завдяки препарату чоловік отримує довгу та стабільну ерекцію, яка тримається на протязі декількох годин, а також зможе контролювати еякуляцію, отримати упевненість в чоловічій силі, позбавитися від нервозності та психологічних переживань.

За допомогою засобу чоловік отримує можливість продовжити задоволення від фізичної близькості, задовольнити партнерку і змінити якість статевого життя в кращу сторону. Якщо ви замислюєтеся купити Левітру, препарат стане відмінним засобом для отримання впевненості у своїй чоловічій силі.

Інтернет−аптека пропонує препарат чоловікам для вирішення проблеми еректильної дисфункції. Ви зможете продовжити статевий акт безпечним для здоров'я способом. Ефект проявляється протягом півгодини і зберігається до декількох годин. Поліпшіть якість інтимного життя і відчуйте знову радість повноцінного сексу!